O nas


MojRanking.pl jest witryną internetową, która została założona w 2023 roku. Specjalizuje się w tworzeniu zestawień, recenzji oraz poradników, koncentrując się przede wszystkim na przeprowadzaniu testów i ocenianiu różnorodnych urządzeń AGD, RTV oraz sprzętu sportowego czy produktów z branży Wellness & Beauty.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół to entuzjaści i specjaliści w wielu obszarach, począwszy od małych po duże urządzenia AGD, telewizory, sprzęt sportowy, a kończąc na kosmetykach czy akcesoriach beauty. Łączy nas wspólny cel – dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem, by pomóc Tobie w dokonywaniu przemyślanych wyborów zakupowych.

Jak działamy?

Nasza strona internetowa oferuje wiarygodne zestawienia i opinie o produktach z różnorodnych kategorii. Każdy element w naszym rankingu jest szczegółowo badany i oceniany pod względem technicznym, funkcjonalności oraz stosunku jakości do ceny. W przypadkach, gdy nasza wiedza na dany temat jest ograniczona, poszukujemy porad u zewnętrznych specjalistów. Nasze rankingi są systematycznie aktualizowane, aby zawsze dostarczać aktualne i trafne informacje.

Dlaczego warto wybrać MojRanking.pl?

Stawiamy na przejrzystość i bezstronność. Nie akceptujemy opłat od producentów za umieszczanie ich produktów w naszych rankingach. Nasze zalecenia opierają się jedynie na gruntownych badaniach i analizach. W przypadku umieszczenia w przyszłości jakiegokolwiek produktu jako „Reklama”, będzie to zgodne z obowiązującymi regulacjami prawnymi.

Nasz cel

Dążymy do tego, by MojRanking.pl stał się Twoim głównym źródłem informacji przy wyborze najlepszego produktu. Naszym celem jest zapewnienie, że każdy zakup dokonany z naszym udziałem będzie trafiony i przyniesie zadowolenie.

Nasi eksperci


Karolina Pisarska

Na co dzień pochłonięta nowymi technologiami i innowacjami produktowymi. Na stronie MójRanking.pl dzieli się wiedzą, doradzając w zakresie decyzji zakupowych. Ukończyła kierunek studiów Innowacje w biznesie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Prywatnie pasjonatka kynologii, fotografii, wędrówek po górach. Trenuje bieganie długodystansowe. W każdej wolnej chwili angażuje się w czytanie książek o rozwoju osobistym, procesach myślowych oraz komunikacji międzyludzkiej.

Jacek Bąk

Fan komputerów i technologii pamiętający czasy przed erą PC. W wolnym czasie lubi zwiedzać górskie szlaki, głównie te trudno dostępne.

Do góry