Suszarko-lokówka obrotowa - Ranking Maj 2024

Poszukujesz wysokiej jakości urządzenia, które łączy w sobie suszarkę oraz lokówkę? Nie wiesz jaką markę wybrać, której produkt doskonale modeluje włosy, a przy tym ma niską cenę? Zobacz poniżej nasz ranking suszarko-lokówek obrotowych na Maj 2024 roku! Razem z ekspertem podpowiadamy jaki model wybrać! Wskazujemy jakie końcówki wybrać do wykonania pięknych fal, a jakie do uroczych loków. Radzimy jak dopasować moc urządzenia. Prezentujemy najważniejsze funkcje. Przeczytaj, jaką suszarko-lokówkę obrotową wybrać, tak aby umożliwiała błyskawiczną stylizację włosów, a przy tym była w dobrej cenie!

Ranking suszarko-lokówek obrotowych — polecane modele na Maj 2024

ZdjęcieModel/producentOcena ekspertaOferta
1 Suszarko-lokówka obrotowa PHILIPS Seria 7000 BHA735/00 Ocena eksperta: 10 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
2 Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS960E Ocena eksperta: 9.9 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
3 Suszarko-lokówka obrotowa PHILIPS BHA710/00 Ocena eksperta: 9.8 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
4 Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS773E Ocena eksperta: 9.7 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
5 Suszarko-lokówka obrotowa ROWENTA CF9540 Ocena eksperta: 9.6 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
6 Suszarko-lokówka obrotowa REMINGTON AS8810 Ocena eksperta: 9.5 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
7 Suszarko-lokówka obrotowa REMINGTON AS8606 Ocena eksperta: 9.4 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
8 Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS952E Ocena eksperta: 9.3 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
9 Suszarko-lokówka obrotowa ROWENTA Ultimate Experience CF9620 Ocena eksperta: 9.2 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
Ranking ułożony jest według popularności kategorii produktów w serwisie nokaut.pl. Wszystkie linki występujące w zestawieniu są linkami affiliacyjnymi, dzięki którym zarabiamy i możemy rozwijać nasz serwis.

Najlepsze suszarko-lokówki obrotowe wg eksperta z MójRanking.pl

Miejsce 1
Suszarko-lokówka obrotowa PHILIPS Seria 7000 BHA735/00 NAJNIŻSZA CENA ONLINE
PORÓWNAJ NA CENEO

Suszarko-lokówka obrotowa PHILIPS Seria 7000 BHA735/00


W rankingu najlepszych suszarko-lokówek obrotowych znalazła się ta marki Philips 7000 BHA735/00 o mocy 1000 W, z której udziałem błyskawicznie wysuszysz i podkręcisz każdy typ włosów. Urządzenie dostarcza mocny strumień powietrza, który z jednej strony nie przesusza włosów – wszystko dzięki wbudowanemu trybowi Care+. Na dodatek suszarko-lokówka Philips posiada w zestawie aż 4 końcówki o różnej średnicy z naturalnym włosiem, które dedykowane są do różnego rodzaju włosów oraz efektu, jaki chcesz uzyskać. W komplecie znajdziesz termoszczotki o średnicy 30, 38 oraz 50 mm, które to zostały uzupełnione o powłokę ceramiczno-turmalinową. Poza tym w wyposażeniu znajduje się również szczotka 30 mm z wysuwanymi ząbkami. Jednak to jeszcze nie wszystko! Innymi przydatnymi dodatkami są: obrotowy przewód, 2 prędkości nadmuchu, jak również 3 poziomy temperatury, dzięki którym ustawisz działanie tej suszarko-lokówki obrotowej do stylizacji, którą chcesz uzyskać. Świetnym udogodnieniem jest funkcja jonizacji, która zapobiega przed elektryzowaniem się włosów, jak również ich puszeniem.
Zalety:
 • jonizacja
 • funkcja Care+
 • 3-poziomy temperatury
 • 4 końcówki w zestawie
 • bogate wyposażenie
 • wiele pozytywnych opinii
Wady:
 • 2 poziomy nadmuchu
 • cena mogłaby być niższa
  Miejsce 2
  Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS960E NAJNIŻSZA CENA ONLINE
  PORÓWNAJ NA CENEO

  Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS960E


  Następnym polecanym sprzętem fryzjerskim z kategorii suszarko-lokówki obrotowej jest Babyliss AS960E o mocy 1000 W. Jest to wielofunkcyjna suszarka i lokówka w jednym, która wyposażona została w wiele końcówek. W zestawie znajdziemy szczotkę obrotową o średnicy 20 mm, która idealnie nada się do stylizacji krótkich włosów, jak również nieco większą szczotkę wymienną o średnicy 50 mm – ta z kolei doskonale sprawdzi się do suszenia i stylizacji włosów średnich i długich. Kolejnym przydatnym udogodnieniem jest system jonizacji, który zapobiega przed elektryzowaniem oraz puszeniem. Dodajmy, że urządzenie zostało uzupełnione o nawiew zimnego powietrza, który powoduje domknięcie łusek włosów. Warto wspomnieć, że duża obrotowa szczotka została wyposażona w ceramiczną powłokę, która równomiernie rozprowadza ciepło, co przyczynia się do znacznie szybszego uzyskania zadowalającego efektu stylizacji. W zestawie znajduje się również koncentrator oraz nasadka prostująca.
  Zalety:
  • jonizacja
  • obrotowy przewód
  • dwie obrotowe szczotki
  • zimny nawiew powietrza
  • koncentrator i końcówka prostująca w zestawie
  Wady:
  • tylko 2 poziomy temperatury
   Miejsce 3
   Suszarko-lokówka obrotowa PHILIPS BHA710/00 NAJNIŻSZA CENA ONLINE
   PORÓWNAJ NA CENEO

   Suszarko-lokówka obrotowa PHILIPS BHA710/00


   Kolejne miejsce w rankingu najlepszych modeli suszarko-lokówek obrotowych zajmuje Philips BHA710/00. Moc urządzenia wynosi 1000 W. Świetnym udogodnieniem jest 3-stopniowa regulacja temperatury i prędkości, co umożliwia dostosowanie działania urządzenia do potrzeb i rodzaju włosów. Dodajmy, że prezentowana suszarko lokówka ma dwukierunkowe obracanie, dzięki czemu możesz suszyć i stylizować włosy w każdy sposób. Dodajmy, że sprzęt emituje nadmuch powietrza, który umożliwia przygotowanie wspaniałych fal lub loków na długich, jak i krótkich włosach. Genialnym udogodnieniem w tym modelu jest jonizacja, która emituje jony ujemne, które to zapobiegają elektryzowaniu, jak również wygładzają włosy. Tym samym technologia ta sprawia, że fryzura staje się jeszcze piękniejsza. Warto również wspomnieć o samej szczotce! Końcówka posiada ceramiczno-turmalinową powłokę, która równomiernie rozprowadza ciepło, co umożliwia tworzenie precyzyjnych fal. Kolejnym udogodnieniem w tym modelu jest funkcja Care+, która chroni Twoje włosy przed przegrzaniem. Dodajmy, że w komplecie znajduje się szczotka o średnicy 30 mm wyposażona w wysuwane ząbki, jak również wymienna szczotka 50 mm, która została uzupełniona o nasadkę zabezpieczającą.
   Zalety:
   • jonizacja
   • dwie wymienne szczotki
   • regulacja prędkości nawiewu
   • powłoka ceramiczno-turmalinowa
   Wady:
   • brak chłodnego nawiewu
   • tylko dwie końcówki w zestawie
    Miejsce 4
    Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS773E NAJNIŻSZA CENA ONLINE
    PORÓWNAJ NA CENEO

    Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS773E


    Obrotowa suszarko-lokówka Babyliss Hydro Fusion AS773E zajmuje następną pozycję w rankingu. Jest to wielofunkcyjne urządzenie wyposażone w różne udogodnienia, które dają Ci możliwość profesjonalnej stylizacji swoich włosów. Urządzenie wyposażone zostało w szczotkę obrotową o średnicy 50 mm, którą możesz wygodnie obracać w jedną, jak i drugą stronę z wykorzystaniem dedykowanych przycisków. Co więcej, na powierzchni końcówki znajduje się miękkie włosie. Suszarko-lokówka obrotowa marki Babyliss wyposażona została w jonizację, która wygładza włosy, jak również eliminuje ich elektryzowanie. Warto dodać, że prezentowane urządzenie doskonale sprawdzi się do krótszych włosów, jak i tych dłuższych. Poza tym suszarko lokówka Babyliss Hydro Fusion AS773E wykorzystuje w trakcie działania zjawisko plazmowo-jonowe, które nie tylko doskonale stylizuje włosy, ale również je pielęgnuje. Warto wspomnieć, że ten sprzęt fryzjerski został uzupełniony o nawiew zimnego powietrza, który zamyka łuski włosów i zabezpiecza je przed czynnikami zewnętrznymi. Pomocnym udogodnieniem jest obrotowy przewód, jak również kontrolka LED. Warto również wspomnieć, że powierzchnia szczotki została pokryta powłoką ceramiczną.
    Zalety:
    • ergonomiczny kształt
    • zimny nawiew powietrza
    • obrotowa szczotka w dwóch kierunkach
    • wykorzystuje zjawisko plazmowo-jonowe
    Wady:
    • cena mogłaby być nieco niższa
    • tylko jedna końcówka w zestawie
     Miejsce 5
     Suszarko-lokówka obrotowa ROWENTA CF9540 NAJNIŻSZA CENA ONLINE
     PORÓWNAJ NA CENEO

     Suszarko-lokówka obrotowa ROWENTA CF9540


     Jeśli nadal zastanawiasz się, jaka jest najlepsza suszarko-lokówka obrotowa to zobacz produkt na następnym miejscu w rankingu! Rowenta CF9540 to urządzenie o mocy 1000 W, które zostało wyposażone w dwie końcówki do stylizacji włosów – tę 40 oraz 50 mm. Suszarko-lokówka obrotowa posiada ergonomiczny kształt rączki, na której znajduje się 3-stopniowa regulacja prędkości oraz 2-stopniowa regulacja temperatury. Warto wspomnieć, że urządzenie zostało wyposażone w dwa przyciski, które umożliwiają obrót szczotki w lewą lub prawą stronę, co umożliwia profesjonalną stylizację włosów. Warto wspomnieć, że suszarko-lokówka Rowenta Brush Activ' Premium Care, dzięki przemyślanej technologii, zapewnia błyskawiczne suszenie i podkręcanie każdego typu włosów. Świetnym urozmaiceniem jest podwójna jonizacja, która skutecznie redukuje zjawisko elektryzowania oraz puszenia się włosów. Kolejną zaletą tego produktu jest generowanie zimnego nadmuchu, który pomaga utrwalić stylizację, która to zachowuje swój wygląd na dłużej. Poza tym producent wyposażył tę suszarko-lokówkę obrotową w obrotowy przewód.
     Zalety:
     • podwójna jonizacja
     • powłoka ceramiczna
     • nawiew zimnego powietrza
     • 3-stopniowa regulacja prędkości
     • dwie szczotki obrotowe w zestawie
     Wady:
     • 2-stopniowa regulacja temperatury
      Miejsce 6
      Suszarko-lokówka obrotowa REMINGTON AS8810 NAJNIŻSZA CENA ONLINE
      PORÓWNAJ NA CENEO

      Suszarko-lokówka obrotowa REMINGTON AS8810


      Lokówko-suszarka obrotowa Remington AS8810 to urządzenie, które wyróżnia się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Sprzęt wyposażony został w dwie szczotki obrotowe o średnicy 40 oraz 50 mm, dzięki którym możesz dopasować stylizację do własnych oczekiwań – możesz nadać objętości lub naturalnego efektu gładkich fal. Co więcej, suszarko-lokówka obrotowa Remington Keratin Protect Rotating Air Styler AS8810 uzupełniona została o powłokę ceramiczną, która równomiernie rozprowadza ciepło po szczotce. Efekt? Idealne fale o jedwabistej strukturze. Dodajmy, że mniejsza szczotka posiada miękkie włosie, dzięki temu doskonale sprawdzi się zwłaszcza do stylizacji cienkich włosów, które są podatne na łamanie. Warto również dodać, że prezentowana suszarko lokówka marki Remington wyposażona została w zimny nadmuch, który umożliwia błyskawiczne zamknięcie łusek włosów. Poza tym chłodne powietrze doskonale utrwala stylizację na końcowym etapie. Nie można zapomnieć, że producent wyposażył ten model w regulację poziomu temperatury, jak i w dwa przyciski, które umożliwiają obrót szczotki w dowolnym kierunku. W zestawie znajduje się również nakładka wzmacniająca, która dodaje objętości.
      Zalety:
      • konkurencyjna cena
      • powłoka ceramiczna
      • regulacja temperatury
      • nadmuch chłodnego powietrza
      • technologia Advanced Ceramic
      Wady:
      • brak jonizacji
      • tylko 2-poziomy temperatury
       Miejsce 7
       Suszarko-lokówka obrotowa REMINGTON AS8606 NAJNIŻSZA CENA ONLINE
       PORÓWNAJ NA CENEO

       Suszarko-lokówka obrotowa REMINGTON AS8606


       Kolejne miejsce w naszym rankingu przysługuje dla Remington Curl & Straight Confidence AS8606 o mocy 800 W. Urządzenie jest wielofunkcyjne. Oprócz 2 szczotek do podkręcania, posiada również prostownicę oraz koncentrator do suszenia włosów. Taki komplet umożliwia przygotowanie każdej, wymarzonej stylizacji w niezwykle krótkim czasie! Suszarko-lokówka polecana jest dla kobiet, które chcą mieć wiele urządzeń w jednym. Remington AS8606 posiada wygodną ergonomiczną rączkę, która umożliwia sprawne manewrowanie urządzeniem. Poza tym oddaje do dyspozycji funkcję jonizacji, która zapobiega przed puszeniem oraz elektryzowaniem się włosów. Kolejnym przydatnym udogodnieniem jest zimny nadmuch powietrza, który pozwala szybko utrwalić stylizację na końcowym etapie. Z kolei obrotowy przewód zapewnia wygodne obracanie suszarko-lokówką bez obaw poplątania kabla lub jego przetopienia o końcówkę. Na zakończenie warto wspomnieć, że urządzenie wyposażone zostało w regulację poziomu temperatury w 2 stopniach, jak również prędkości nawiewu. Lokówko-suszarka od Remington przystosowana została do stylizacji tych krótszych włosów, jak i długich.
       Zalety:
       • funkcja jonizacji
       • różne końcówki w zestawie
       • torba do przechowywania
       • zimny nadmuch powietrza
       • ergonomiczny kształt uchwyty
       • powłoka nasączona antystatycznym turmalinem
       Wady:
       • moc 800 W
       • tylko 2 szczotki do lokowania
       • brak zabezpieczenia przed przegrzaniem
        Miejsce 8
        Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS952E NAJNIŻSZA CENA ONLINE
        PORÓWNAJ NA CENEO

        Suszarko-lokówka obrotowa BABYLISS AS952E


        Lokówko-suszarka Babyliss AS952E o mocy 650 W dedykowana jest do krótkich, jak i średniej długości włosów. Model w zestawie posiada dwie wymienne końcówki o średnicy 40 oraz 50 mm. Dodajmy, że z wykorzystaniem tej suszarko lokówki obrotowej możesz szybko zwiększyć objętość włosów, jak również wykonać naturalne fale. Urządzenie wyposażone jest w jonizację, która wygładza włosy, zabezpiecza je przed gorącym powietrzem i co najważniejsze redukuje zjawisko elektryzowania i puszenia. Z kolei dwa przyciski znajdujące się na obudowie rączki dają możliwość zmiany kierunku obracania się szczotek. Poza tym producent uzupełnił suszarko-lokówkę obrotową Babyliss AS952E w dwa poziomy prędkości oraz temperatury. Dzięki temu możesz dopasować nawiew nie tylko do długości Twoich włosów, ale i do ich kondycji. Kolejną przydatną funkcją jest chłodny nadmuch, który wspiera zamykanie się łusek włosów. Poza tym prezentowane urządzenie posiada obrotowy przewód, ergonomiczny uchwyt oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem.
        Zalety:
        • jonizacja
        • zimny nadmuch
        • ceramiczna powłoka
        • bardzo ładny design
        • nawiew zimnego powietrza
        • zabezpieczenie przed przegrzaniem
        Wady:
        • moc 650 W
        • tylko 2 okrągłe szczotki
         Miejsce 9
         Suszarko-lokówka obrotowa ROWENTA Ultimate Experience CF9620 NAJNIŻSZA CENA ONLINE
         PORÓWNAJ NA CENEO

         Suszarko-lokówka obrotowa ROWENTA Ultimate Experience CF9620


         W naszym rankingu polecanych suszarko-lokówek obrotowych znalazła się również Rowenta model Ultimate Experience CF9620 o mocy 750 W. Urządzenie doskonale sprawdzi się do krótkich, jak i długich włosów. Została wyposażona w system Style Assist, który ułatwia przygotowanie wymarzonej fryzury. Warto dodać, że jest to suszarko-lokówka do cienkich włosów, jak i tych delikatnych, ale nie tylko! Doskonale sprawdzi się również do tych grubych oraz gęstych. Posiada 3 obrotowe szczotki – szczotkę okrągłą 38 mm, szczotkę 50 mm, jak również szczotkę z włosiem i wypustkami o średnicy 50 mm. Poza tym urządzenie oddaje do dyspozycji 3-poziomową regulację temperatury, dzięki której dopasujesz działanie urządzenia do Twoich włosów. Poza tym ergonomiczny uchwyt wyposażony w 2 przyciski umożliwia obrót szczotek w wybranym kierunku. Następną pomocną funkcją jest jonizacja, która nadaje blasku włosom, wygładza je oraz eliminuje ich elektryzowanie.
         Zalety:
         • jonizacja
         • system Style Assist
         • 3 obrotowe końcówki
         • nawiew zimnego powietrza
         Wady:
         • moc 750 W
         • nieco gruba rączka

          Na co zwrócić uwagę wybierając suszarko-lokówkę obrotową?

          Masz dylemat w wyborze dobrego urządzenia do stylizacji Twoich włosów? W sklepach znajdziesz przeróżne modele suszarko-lokówek obrotowych, jednak jaki egzemplarz wybrać? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy poradnik zakupowy, w którym krok po kroku wskazujemy, na co zwrócić uwagę przy zakupie najlepszej obrotowej suszarko-lokówki! Zobacz poniżej jak dobrać najlepsze urządzenie spośród masy innych egzemplarzy dostępnych w ofertach sklepów!

          Jaką moc powinna mieć lokówko-suszarka obrotowa?

          Moc jest jednym z najważniejszych parametrów w każdej suszarko-lokówce. Im wartość mocy jest większa, tym urządzenie emituje szybszy strumień powietrza, co przekłada się na szybsze suszenie i układanie włosów. Ponadto w ofercie sklepów spotkasz się z modelami, które mają moc w zakresie od 300 do 1300 W. Jednak jaka powinna być moc lokówko-suszarki obrotowej? Wartość tą dostosowuje się do długości, objętości oraz kondycji włosów. Do krótkich włosów wybieraj lokówki, których wartość oscyluje od 300 do 1000 W. Z kolei do średnich i długich lepiej sprawdzą się modele od 800 do 1300 W.

          Rodzaj włosówMoc
          Krótkieod 300 do 1000 W
          Średnieod 500 do 1200 W
          Długieod 800 do 1300 W

          Zwróć uwagę na liczbę poziomów temperatury!

          Dzięki regulacji temperatury możesz dostosować pracę szczotki obrotowej do kondycji włosów. Co więcej, ta funkcja nabiera jeszcze większe znaczenie, kiedy planujesz kupić model o dużej mocy — powyżej 1000 W. Dobra suszarko lokówka obrotowa powinna mieć przynajmniej 2 opcje zmiany poziomów temperatury oraz nadmuchu. Dzięki temu możesz dopasować pracę sprzętu do własnych preferencji oraz potrzeb Twoich włosów.

          Jaka średnica szczotek w suszarko-lokówce?

          Średnica lokówki odpowiada za efekt końcowy w trakcie stylizowania włosów. Spotkasz się z modelami, których parametr ten występuje w zakresie od 20 do 80 mm. Zasada jest prosta, węższe końcówki umożliwiają lokowanie drobnych loczków, które są gęsto rozmieszczone po całej głowie. Z kolei grube końcówki w suszarko-lokówce o zakresie od 38 do 80 mm dadzą efekt pięknych i wyrównanych fal.

          Średnica końcówkiEfektRodzaj włosów
          do 30 mmdrobne loczkikrótkie i średnie włosy
          od 30 do 40 mmwyraźne faleśrednie i długie włosy
          powyżej 40 mmdelikatne faledługie i grube włosy

          Końcówki do fal czy loków – jakie wybrać kupując dobrą suszarko-lokówkę obrotową?

          W zestawie każdej lokówko-suszarki obrotowej znajduje się kilka końcówek, które umożliwiają lokowanie i suszenie każdego typu włosów. Oprócz tego dają możliwość wyboru końcowego efektu — od drobnych loczków do delikatnych fal. Na dodatek możesz spotkać się z różnymi typami nasadek o odmiennej szerokości, włosiu, jak również z głowicami, które są w formie grzebienia, koncentratora czy termoszczotki. Jeśli chcesz mieć multifunkcyjną szczotkę obrotową, to polecamy wybierać model z jak największą ilością końcówek. Dzięki temu w trakcie stylizacji włosów uzyskasz pożądaną fryzurę w krótkim czasie.

          Jakie funkcje są przydatne?

          Do jednych z przydatnych trybów profesjonalnych suszarko lokówek zalicza się funkcja jonizacji. W zależności od wybranego modelu urządzenie dostarcza ujemne jony, które zapobiegają elektryzowania się włosów. Dzięki temu fryzura się nie puszy, a włosy są jedwabiście gładkie. Oprócz tego najlepsze suszarko lokówki mają opcję zimnego nawiewu, który z kolei chroni włosy przed wysoką temperaturą. Co więcej, chłodne powietrze przyczynia się do domknięcia łusek włosa.

          Dodatkowe wyposażenie w suszarko-lokówce obrotowej

          W trakcie zakupu zwróć również uwagę na dodatkowe akcesoria w suszarko-lokówce obrotowej. Przydatnym wyposażeniem w urządzeniu do stylizacji włosów jest:

          • lokowanie w dwóch kierunkach dzięki wygodnym przyciskom;
          • ceramiczna powłoka;
          • strumień powietrza z mikrocząsteczkami olejku arganowego, który dodatkowo nawilża pasmo włosów;
          • obrotowy przewód;
          • wymienne końcówki;
          • zabezpieczenie przed przegrzewaniem;
          • uchwyt do zawieszania;
          • pokrowiec odporny na wysokie temperatury.

          Ile kosztuje dobra suszarko-lokówka obrotowa?

          Kwota za proste modele oscyluje od 49 zł do 150 zł. Bardziej rozbudowane, profesjonalne suszarko-lokówki kosztują nieco więcej, a ich cena zaczyna się od 200 zł do nawet 2800 zł. Warto podkreślić, że te droższe modele w trakcie lokowania i suszenia włosów dają najwięcej możliwości, przy tym zapewniają najwyższe bezpieczeństwo dla włosów.

          Jakiej marki suszarko-lokówka obrotowa wybrać  – Philips, Remington czy Babyliss?

          Jeśli zastanawiasz się, która lokówko-suszarka jest najlepsza, to polecamy wybierać tylko sprawdzonych producentów. Najlepiej ocenianymi modelami są te z firmy Philips, Rowenta, Remington, jak również profesjonalne i zarazem najdroższe suszarko-lokówki od Dyson. Wymienione firmy posiadają specjalistyczny sprzęt, który dedykowany jest do domowego użytku. Warto podkreślić, że produkty ze wspomnianych marek dają wiele możliwości, a przy tym są bezpieczne dla każdego rodzaju włosów.

          FAQ - najczęściej zadawane pytania

          1. Jaka najlepsza lokówko-suszarka obrotowa do krótkich włosów?

           Do krótkich włosów poleca się urządzenie, którego średnica końcówek wynosi od 20 do 30 mm. Ponadto koniecznie wybieraj model, który posiada regulację temperatury i wybieraj tylko te niższe wartości. Co więcej, do włosów krótkich polecamy sprzęt z funkcją jonizacji oraz opcję zimnego nawiewu.

          2. Czy suszarko-lokówka obrotowa niszczy włosy?

           Nie wszystkie suszarko-lokówki niszczą włosy. Wszystko zależy od zastosowanych funkcji, mocy urządzenia oraz końcówek w zestawie. Jeśli wybierzesz polecaną suszarkę obrotową, która posiada wiele trybów, wtedy nie musisz obawiać się o zniszczenie włosów podczas modelowania. Jednak pamiętaj, że zły dobór urządzenia oraz zbyt duża temperatura negatywnie wpływa na jakość włosów u nasady, jak również na pozostałej ich powierzchni.

          3. Na co zwrócić uwagę przy kupnie lokówko-suszarki obrotowej?

           W trakcie zakupu dobrej suszarko lokówki koniecznie zwróć uwagę na takie właściwości jak: moc urządzenia, szerokość końcówek, ilość i rodzaj nasadek, ilość poziomów temperatury i mocy nawiewu, jak również na dodatkowe funkcje. Do tych ostatnich można zaliczyć zimny nadmuch, jak również suszarko-lokówkę z jonizacją.

          4. Jaka lokówko-suszarka obrotowa do cienkich włosów?

           Do cienkich włosów polecamy modele o niedużej mocy lub takie, które posiadają regulację temperatury. Oprócz tego wybieraj suszarko-lokówkę, która posiada końcówki o średnicy od 20 do 40 mm. Ponadto przydatnymi funkcjami do cienkich włosów są: jonizacja, zimny nadmuch oraz powłoka, która pod wpływem temperatury wydobywa cząsteczki olejku arganowego.

          Podsumowanie

          • Suszarko-lokówka obrotowa to przydatne narzędzie do uzyskania fryzury w postaci loczków lub przepięknych fal.
          • W trakcie zakupu suszarko lokówki pamiętaj, aby zwrócić uwagę na najważniejsze parametry. Można do nich zaliczyć m.in. moc urządzenia, średnicę suszarki, ilość i rodzaj końcówek, zakres temperatury, wbudowane funkcje oraz dodatkowe wyposażenie.
          • Do zestawu dodawane są specjalne końcówki, które umożliwiają wykonanie dowolnej stylizacji.
          • Cena za dobrej jakości suszarko-lokówkę obrotową oscyluje od 200 do 2000 zł.
          • Suszarko lokówka obrotowa posiada przyciski, dzięki którym końcówka obraca się w jedną lub drugą stronę w zależności od wybranego przycisku.
          • Jeśli szukasz suszarko-lokówki do krótki włosów, to wybieraj model, którego średnica szczotek wynosi do 30 mm.
          • Do dłuższych włosów polecamy modele, których średnica nasadek wynosi od 30 do 50 mm lub więcej.
          • Jonizacja w urządzeniu eliminuje efekt puszenia i elektryzowania się włosów.
          • Jeśli nie wiesz jakie urządzenie do stylizacji włosów wybrać, to sprawdź nasz ranking najlepszych suszarko-lokówek obrotowych. W zestawieniu znajdują się polecane modele w najlepszych cenach.
          Karolina Pisarska
          5 2 votes
          Oceń artykuł
          Subscribe
          Powiadom o
          guest
          0 komentarzy
          Inline Feedbacks
          View all comments
          Do góry