Ranking hulajnóg elektrycznych - Maj 2024

Polujesz na dobrą hulajnogę elektryczną, dzięki której sprytnie ominiesz korki w trakcie dojazdu do pracy, szkoły czy na spotkanie ze znajomymi? Zastanawiasz się jak wybrać tę najlepszą hulajnogę, aby z jednej strony rozpędzała się do całkiem dużej prędkości, była bezpieczna i dawała możliwość jazdy na długie odległości na jednym naładowaniu? Sprawdź nasz najnowszy ranking hulajnóg elektrycznych na Maj 2024 roku, w którym zestawiamy modele nawet do 20% tańsze niż w sklepach stacjonarnych! Razem z naszym ekspertem z MójRanking.pl prezentujemy polecane hulajnogi elektryczne, ukazując ich zalety i wady. Na dodatek przedstawiamy nasz poradnik, w którym krok po kroku wskazujemy, na co zwrócić uwagę w trakcie zakupu tego najlepszego pojazdu. Zobacz jaką hulajnogę elektryczną wybrać i kupić w 2024 roku!

Ranking hulajnóg elektrycznych na Maj 2024 roku

ZdjęcieModel/producentOcena ekspertaParametryOferta
1 Hulajnoga elektryczna MOTUS Pro 10 Czarny 2 amortyzatory, PRO 10 2022 Producent: MOTUS Ocena eksperta: 10 / 10Najniższa cena online
2 Barel Hulajnoga elektryczna motus scooty 10 lite 2023 (5901821997287) Producent: Barel Ocena eksperta: 9.9 / 10Najniższa cena online
3 Xiaomi Mi Electric Scooter Pro2, SCOOTER PRO 2 2022 Producent: Xiaomi Ocena eksperta: 9.8 / 10Najniższa cena online
4 Segway - hulajnoga elektryczna max g30d ii (8719325845556) Producent: Segway Ocena eksperta: 9.7 / 10Najniższa cena online
5 Hulajnoga elektryczna Ruptor R6 V3 Miedziany Ocena eksperta: 9.6 / 10Najniższa cena online
6 Hulajnoga elektryczna ninebot c2 marki Segway Producent: Segway Ocena eksperta: 9.5 / 10Najniższa cena online
7 Hulajnoga Elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter 3 Black, GDZ-HUL-EL-XIA-027 Producent: Xiaomi Ocena eksperta: 9.4 / 10Najniższa cena online
8 Hulajnoga elektryczna Rider R12 (5907518378506) Producent: RIDER Ocena eksperta: 9.3 / 10Najniższa cena online
9 Hulajnoga elektryczna Acer Electrical Scooter 5 (czarna), GP.ODG11.00M Producent: Acer Ocena eksperta: 9.2 / 10Najniższa cena online
10 HULAJNOGA ELEKTRYCZNA NAVEE N40 Producent: Navee Ocena eksperta: 9.1 / 10Najniższa cena online
Ranking ułożony jest według popularności kategorii produktów w serwisie nokaut.pl. Wszystkie linki występujące w zestawieniu są linkami affiliacyjnymi, dzięki którym zarabiamy i możemy rozwijać nasz serwis.

Wybrane, najlepsze hulajnogi elektryczne wg eksperta na Maj 2024

Miejsce 2
Barel Hulajnoga elektryczna motus scooty 10 lite 2023 (5901821997287) NAJNIŻSZA CENA ONLINE

Hulajnoga elektryczna MOTUS Scooty 10 Lite


Pierwszą hulajnogą elektryczną jest Motus Scooty 10 Lite z silnikiem o mocy 350 W, który umożliwia rozpędzanie się nawet do 20 km/h. Tymczasem maksymalny zasięg na jednym ładowaniu dla tego modelu wynosi 30 km. Hulajnoga oferuje wiele udogodnień takich jak kierunkowskazy, tempomat, sygnał dźwiękowy czy wyświetlacz. Na dodatek posiada oświetlenie na przód oraz tył, dzięki czemu zapewnia bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Poza tym została wyposażona w koła 10 cali, które zapewniają szybki rozpęd oraz zwrotność. Warto również wspomnieć, że hulajnoga Motus Scooty 10 lite została przystosowana do pokonywania wzniesień o nachyleniu do 15 stopni. Jej rama jest wykonana z wysokiej jakości aluminium, dzięki czemu hulajnoga jest lekka. Dodatkowo posiada akumulator o pojemności 7,8 Ah, który zapewnia jazdę o zasięgu do 30 km. Czas ładowania baterii w tym modelu wynosi od 3 do 4 godzin. Na dodatek producent wyposażył prezentowaną hulajnogę w 3 tryby pracy – Eco, Drive, Sport. Warto również wspomnieć o hamulcach. W tym modelu zastosowano tylny hamulec tarczowy. Oprócz tego w trakcie hamowania tylne oświetlenie świeci pulsacyjnie. Świetnym rozwiązaniem jest system KERS, który zapewnia odzyskiwanie energii elektrycznej w trakcie zatrzymywania urządzenia.
Zalety:
 • system KERS
 • hamulec tarczowy
 • koła w rozmiarze 10 cali
 • wyświetlacz elektroniczny wskazujący dystans, czas czy prędkość
Wady:
 • sprawdzi się dla lekkich osób
 • pojemność akumulatora 7,8 Ah
 • Producent Barel 

Jaką hulajnogę elektryczną kupić?

Nie wiesz jaką hulajnogę elektryczną wybrać? Specjalnie dla ułatwienia Twoich poszukiwań przygotowaliśmy artykuł, w którym prezentujemy najważniejsze parametry, na które należy zwrócić uwagę w trakcie zakupu najlepszej hulajnogi elektrycznej. Podpowiadamy, jaką moc powinien mieć dobry pojazd. Wskazujemy jakie napięcie oraz pojemność akumulatora wybrać. Objaśniamy, jakie hamulce będą najskuteczniejsze – bębnowe, tarczowe czy elektryczne? Naświetlamy, z czego powinna być wykonana dobra hulajnoga elektryczna! Przeczytaj jaką hulajnogę elektryczną wybrać, tak aby była bezpieczna, umożliwiała jazdę na długie dystanse na jednym naładowaniu, a przy tym miała konkurencyjną cenę! Sprawdźmy!

Miejska, czy off-road hulajnoga elektryczna – jaką wybrać?

W pierwszym kroku zdecyduj jaki rodzaj hulajnogi elektrycznej chcesz kupić. Do wyboru masz modele miejskie lub terenowe (off-road). Elektryczne hulajnogi miejskie to urządzenia przystosowane do jazdy po płaskiej nawierzchni. Bardzo często wyposażone są w koła dętkowe oraz nie posiadają amortyzacji. Z kolei hulajnogi elektryczne off-road to modele przystosowane do nieco trudniejszych warunków – jazda po nierównym terenie, trawie, błocie. Najczęściej wyposażone są w opony bezdętkowe z znacznie większym bieżnikiem, który umożliwia przejazd przed trudne ścieżki.

Na dodatek większość hulajnóg terenowych posiada w swojej konstrukcji amortyzację, która redukuje wszelkie wstrząsy podczas jazdy po nierównościach. Jaką hulajnogę elektryczną kupić – tę miejską czy terenową? Wybór zależny jest od Ciebie – od Twoich preferencji oraz oczekiwań. Jeśli poszukujesz lekkiej hulajnogi elektrycznej do pracy lub szkoły, którą wygodnie przeniesiesz, to zdecyduj się na model miejski. Tymczasem hulajnogi elektryczne terenowe to propozycja dla osób bardziej doświadczonych, które poszukują pojazdu do pokonywania trudnych ścieżek.

Jaka moc silnika w hulajnodze elektrycznej?

Wybierając elektryczną hulajnogę, zwróć uwagę na najważniejszy parametr, którym jest moc silnika podawana w watach (W). Od wartości tego atrybutu zależy szybkość poruszania się pojazdu. Co więcej, odgrywa bardzo kluczową rolę zwłaszcza w trakcie podjazdów na wzniesienia. Nie zapomnij, że moc należy dopasować do wagi użytkownika – tylko wtedy możesz wykorzystać pełne możliwości hulajnogi!

W ofercie sklepów spotkasz się z pojazdami elektrycznymi tego typu o mocy od 80 do 2000 W. Jednak jaki model hulajnogi elektrycznej wybrać? Pojazdy o mocy mniejszej niż 300 W doskonale sprawdzą się dla dzieci lub osób lekkich. Z kolei, jeśli kupujesz hulajnogę dla osoby dorosłej o wadze pomiędzy 50 a 75 kg, to najlepiej zdecydować się na pojazd, dla którego moc wynosi od 300 do 500 W. Tymczasem dla osób o wadze powyżej 75 kg najlepiej kupić niezawodną hulajnogę elektryczną o mocy powyżej 500 W.

Moc hulajnogiDocelowa waga użytkownika
od 250 W do 300 Wdo 50 kg
od 300 do 500 Wod 50 do 75 kg
powyżej 500 Wpowyżej 75 kg

Jak dopasować akumulator w elektrycznej hulajnodze?

W trakcie zakupu hulajnogi elektrycznej zobacz na akumulator, który producent dołącza do zestawu. Najważniejszymi parametrami są napięcie oraz pojemność akumulatora w hulajnodze. Nie wiesz, jak je dopasować? Zobacz poniższy akapit, w którym objaśniamy jakie napięcie oraz pojemność powinna mieć najlepsza elektryczna hulajnoga!

Jakie napięcie akumulatora w hulajnodze wybrać?

Napięcie akumulatora podawane jest w woltach (V). Parametr ten wskazuje na stan magazynu energii elektrycznej w akumulatorze. Obecnie do wyboru masz elektryczne hulajnogi o napięciu akumulatora od 12 do 48 V. Dobór właściwego napięcia w baterii zależny jest od typu pojazdu. Mianowicie, gdy decydujesz się na zakup świetnej hulajnogi dla dziecka, to wystarczająca będzie ta z napięciem akumulatora od 12 do 29 V.

Tymczasem kupując szybką hulajnogę elektryczną dla dorosłych, wtedy lepiej zdecydować się na model wyposażony w akumulator o napięciu od 29 do 48 V. Miej na uwadze, że im większe napięcie w akumulatorze, tym urządzenie jest mocniejsze, zrywne i lepiej radzi sobie na wzniesieniach.

Pojemność akumulatora również jest ważna!

Od pojemności akumulatora zależny jest dystans, jaki jesteś w stanie przejechać na w pełni naładowanej baterii. Im większa pojemność akumulatora, tym hulajnoga elektryczna jest w stanie pokonać większy zasięg na jednym ładowaniu. Decydując się na zakup hulajnogi elektrycznej, spotkasz się z modelami, które posiadają akumulator o pojemności od 2 do 20 Ah.

Na jaką się zdecydować? W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkim pokonywaniu zasięgu, wtedy zdecyduj się na hulajnogę elektryczną wyposażoną w baterię o pojemności przynajmniej 10 Ah. Taka wartość da możliwość pokonania zasięgu około 30 km urządzeniem o napięciu akumulatora 36 V i z prędkością około 20 km/h.

Jaka maksymalna prędkość w hulajnodze?

Kolejnym ważnym parametrem w trakcie zakupu najlepszego modelu hulajnogi elektrycznej jest maksymalna prędkość, podawana w km/h. Wskazuje ona, ile kilometrów jesteś w stanie pokonać w ciągu jednej godziny. Właściwość ta zależna jest od mocy silnika, jak również napięcia akumulatora. Wśród wszystkich hulajnóg elektrycznych na rynku do wyboru masz modele, które rozpędzają się do prędkości od 6 do 30 km/h. Oczywiście dobór tego parametru zależny jest od Twoich oczekiwań, jak również przeznaczenia hulajnogi. Najczęściej wybieranymi elektrycznymi hulajnogami są te, dla których maksymalna prędkość wynosi 20 km/h.

Zwróć uwagę na maksymalny zasięg na jednym naładowaniu!

W następnym etapie zobacz na maksymalny zasięg, jaki jest w stanie pokonać hulajnoga elektryczna. Wartość tego parametru zależna jest od:

 • napięcia akumulatora,
 • pojemności akumulatora,
 • wagi użytkownika,
 • terenu,
 • mocy silnika.

Do wyboru masz nowoczesne hulajnogi elektryczne, które są w stanie przejechać od 5 do 80 km na jednym ładowaniu. Jednak warto podkreślić, że maksymalna wartość, która podawana jest w specyfikacji producentów, wskazuje na normę w warunkach laboratoryjnych. Tym samym w trakcie zakupu każdej hulajnogi, zwłaszcza tej na duże dystanse, należy odjąć od docelowego wyniku około 5 km. Jednak na jaką się zdecydować? Maksymalny zasięg na jednym naładowaniu powinieneś dopasować do własnych oczekiwań oraz do swojego budżetu – im hulajnoga jest w stanie przejechać dłuższy dystans, tym jej cena jest większa. Miej to na uwadze!

Jakie koła powinna mieć dobra hulajnoga?

Decydując się na zakup elektrycznej hulajnogi, zobacz na jej koła. W zależności od ich rodzaju oraz wielkości różni się komfort jazdy, szybkość poruszania się, jak również teren, na którym możesz używać pojazdu. Zastanawiasz się jakie koła w hulajnodze będą najlepsze? Podpowiadamy poniżej!

Koła 5, 8,5 czy 10 cali – jaki rozmiar kół wybrać?

Rozmiar kół wpływa nie tylko na wygodę w trakcie jazdy, ale również na łatwość nabierania prędkości, amortyzację, zwrotność czy stabilizacje. W ofercie sklepów spotkasz się z hulajnogami elektrycznymi, które wyposażone są w koła w rozmiarze od 3 do 20 cali, co z kolei w przeliczeniu na centymetry daje od 7,62 do 50,80 cm. Przy czym standardową wielkością dla osób dorosłych są te w rozmiarze 8 do 10 cali. Z kolei dla dzieci najlepiej sprawdzi się hulajnoga elektryczna wyposażona w koła w rozmiarze od 5 do 8 cali.

Miej na uwadze, że im mniejsze koła, tym lepsza zwrotność, stabilność, i skrętność. Jednak przy tym idzie również nieduża prędkość. Z kolei im większe koła tym hulajnoga łatwiej nabiera prędkości, szybciej się porusza, tym samym pokonuje dłuższe zasięgi w ciągu jednej godziny. Są również minusy – wraz ze wzrostem rozmiaru kół maleje stabilność, zwrotność oraz stabilizacja.

Rodzaj hulajnogiZalecany rozmiar kół
dla dzieciod 5 do 8 cali
dla dorosłychod 8 do 10 cali

Opony dętkowe czy bezdętkowe – jakie będą lepsze w elektrycznej hulajnodze!

Dostępne na rynku hulajnogi elektryczne mogą być wyposażone w dwa rodzaje opon:

 • dętkowe,
 • bezdętkowe.

Opony dętkowe doskonale sprawdzą się do miejskich hulajnóg elektrycznych. Nadają się szczególnie na płaskie tereny, gdzie istnieje nieduże ryzyko przebicia opony. Tymczasem opony bezdętkowe szczególnie polecane są w przypadku hulajnóg terenowych. Ten rodzaj opon, dzięki mniejszemu ciśnieniu, ma znacznie lepszą przyczepność, jak również dużo lepiej radzi sobie w trakcie jazdy na nierównych terenach.

Hamulce bębnowe, elektryczne czy tarczowe – jakie wybrać w dobrej hulajnodze?

W zależności od wybranego modelu spotkasz się z hulajnogami, u których producenci zastosowali odmienne hamulce – przednie i tylne. Miej na uwadze, że prawidłowe dopasowanie rodzaju tej części w pojeździe elektrycznym, zapewnia bezpieczeństwo dla Ciebie oraz dla osób znajdujących się na Twojej drodze w trakcie jazdy. Co więcej, w zależności od wybranego rodzaju hamulców różni się ich skuteczność, jak również konstrukcja. Najczęściej spotkasz się z hulajnogami elektrycznymi, które zostały wyposażone w hamulce:

 • tarczowe,
 • elektryczne,
 • bębnowe,
 • nożny.

W celu objaśnienia różnic pomiędzy poszczególnymi rodzajami hamulców w hulajnogach prezentujemy te najczęściej spotykane razem z opisem.

Rodzaj hamulcówOpis
nożnewystępuje w postaci metalowego elementu, który znajduje się nad tylnym kołem; jego działanie polega na dociśnięciu hamulca nogą, po czym następuje zmniejszenie prędkości; jest to najprostsza forma stosowana w hulajnogach miejskich oraz tych przeznaczonych dla dzieci
bębnoweinaczej nazywany hamulcem dwuszczękowym; w tym modelu stosuje się manetkę, która połączona jest ze szczękami hamulca bębnowego; po naciśnięciu manetki szczęki się zaciskają, co z kolei generuje tarcie z kołem, które zwalnia; minusem tego rozwiązania jest podatność na przegrzewanie, a to zmniejsza skuteczność samego hamowania
tarczowejest to tarcza połączona z kołem, poza tym w konstrukcji tego hamulca występuje również zacisk oraz klocki hamulcowe; posiadają one manetkę, której naciśnięcie powoduje dociskanie klocków do tarczy, co z kolei prowadzi do hamowania całego mechanizmu
elektrycznepolega na zmniejszaniu obrotów silnika przez wbudowany mechanizm, tym samym sam silnik stanowi układ hamulcowy w hulajnodze; w trakcie włączenia hamulca elektrycznego następuje zwiększenie oporu pomiędzy magnesami silnika, w wyniku czego pojazd hamuje w trakcie jazdy

Jednak na jaką hulajnogę elektryczną się zdecydować – z hamulcem nożnym, elektrycznym, tarczowym czy bębnowym? Do najlepszych można zaliczyć hamulec tarczowy oraz elektryczny. Bez wątpienia tego typu hamulce zapewniają bezpieczną jazdę oraz skuteczne hamowanie.

Maksymalne obciążenie użytkownika też jest ważne!

Maksymalne obciążenie użytkownika w hulajnodze wskazuje na wagę, jaką jest w stanie przyjąć ten środek transportu. Miej na uwadze, że prawidłowe dopasowanie tego parametru wpływa na żywotność hulajnogi elektrycznej, prędkość poruszania się, jak również na dystans, jaki jest w stanie pokonać pojazd. Warto dodać, że wraz ze wzrostem maksymalnej wagi użytkownika zwiększa się trwałość wszystkich zastosowanych części.

Obecnie spotkasz się z hulajnogami elektrycznymi, dla których maksymalna waga użytkownika wynosi od 40 do 150 kg. Jednak jaką wybrać? Warto kupić hulajnogę elektryczną, w której maksymalna waga użytkownika wynosi nie mniej niż 100 kg lub jest o 20 kg większa niż docelowa waga osoby, która korzysta z urządzenia.

Materiał ABS, aluminium czy stal – z czego powinna być wykonana hulajnoga elektryczna?

W kolejnym kroku zwróć uwagę na materiał wykonania hulajnogi elektrycznej. Do wyboru masz modele, które zostały stworzone m.in. z:

 • tworzywa sztucznego ABS,
 • aluminium
 • stali,
 • stopu magnezu.

Zestawiając je wszystkie najtrwalsze, ale również najcięższe są modele wykonane ze stali lub stopu magnezu. Polecane są również hulajnogi elektryczne z ramą aluminiową – najlepiej te wykonane z carbonu. Są to lekkie hulajnogi elektryczne, które jednocześnie są odporne na uszkodzenia mechaniczne czy wygięcia.

Na jakie dodatkowe funkcje i wyposażenie się skusić?

Na samym końcu porównaj urządzenia pod względem funkcjonalności. Wszystkie ekstra udogodnienia wpływają na komfort w trakcie jazdy. Przydatnymi rozwiązaniami, które producenci stosują w dobrych hulajnogach elektrycznych, są:

 • przejrzysty wyświetlacz wskazujący m.in. prędkość, naładowanie baterii czy dystans;
 • kilka trybów jazdy, m.in. Eco, Standard, Sport, Pieszy;
 • oświetlenie przednie, tylne oraz te zlokalizowane na podeście;
 • możliwość złożenia hulajnogi elektrycznej;
 • tempomat;
 • amortyzacja;
 • kierunkowskazy;
 • sygnał dźwiękowy;
 • ładowarka w zestawie;
 • Bluetooth;
 • aplikacja mobilna;
 • system KERS, który odzyskuje energię kinetyczną w trakcie hamowania i przekazuje ją do akumulatora.

Ile kosztuje dobra hulajnoga elektryczna?

Cena za tanie hulajnogi elektryczne wynosi już od 450 zł. Z kolei kwota za te droższe modele hulajnóg może sięgać nawet 6000 zł lub więcej. Warto dodać, że na kształtowanie się ceny bardzo duży wpływ ma moc silnika, rodzaj hulajnogi, akumulator, maksymalna prędkość, maksymalny dystans, rodzaje hamulców, maksymalna waga, zastosowane części, materiał wykonania, jak również wszystkie dodatki, technologie oraz funkcje.

Xiaomi Mi Electric Scooter Pro czy Sharp – z jakiej marki wybrać urządzenie?

Jednym z polecanych producentów jest Xiaomi, np. hulajnoga elektryczna Xiaomi Mi Electric Scooter Pro. Większość urządzeń od producenta Xiaomi, zwłaszcza modele Pro wyróżniają się wysokiej jakości wykonaniem, są przystosowane do pokonywania dużych zasięgów – wybrane modele hulajnóg Xiaomi mogą nawet pokonać 45 km na jednym naładowaniu! Co więcej, rozpędzają się do bardzo zadowalających prędkości – powyżej 20 km/h. Dzięki temu szybko dotrzesz do miejsca docelowego.

Inną polecaną marką, która w swojej ofercie ma wysokiej jakości hulajnogi, jest polska firma Motus, np. Motus Pro 10 Sport lub Motus Scooty 10 lite. Wszystkie hulajnogi elektryczne od tego producenta wyróżniają się wysokiej jakości wykonaniem, posiadają wiele pozytywnych opinii użytkowników, a przy tym mają bardzo dobrą cenę. Do innych polecanych producentów można zaliczyć hulajnogi elektryczne:

 • Sharp,
 • Jeep,
 • Segway,
 • Red Bull,
 • 4Swiss.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 1. Na co zwrócić uwagę wybierając dobrą hulajnogę elektryczną?

  Podczas zakupu dobrej hulajnogi elektrycznej w pierwszej kolejności zwróć uwagę na rodzaj pojazdu – do wyboru masz modele miejskie lub terenowe. Poza tym sprawdź moc hulajnogi, która powinna być dopasowana do wagi użytkownika. Na dodatek zobacz na rodzaj hamulca, materiał wykonania ramy, oświetlenie, rozmiar kół, jak również na akumulator. Kolejnymi, ważnymi parametrami są: maksymalny zasięg, jak również maksymalna prędkość. Co więcej, warto porównać sprzęt pod względem funkcjonalności oraz dodatków, które posiada w zestawie. 

 2. Jaka firma oferuje najlepsze hulajnogi elektryczne?

  Najlepszymi hulajnogami elektrycznymi są te marki Motus. W ofercie producenta znajdziesz różne modele hulajnóg – te tańsze, jak i droższe. Co więcej, produkty z tej firmy charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem, osiągają zadowalającą prędkość oraz są przystosowane do pokonywania dużych zasięgów. Inną polecaną firmą jest Xiaomi, np. model Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem, to zobacz nasz ranking [year], w którym prezentujemy te najlepsze produkty w cenach niższych nawet o 20% niż modele w sklepach stacjonarnych!

 3. Jaka jest najlepsza hulajnoga elektryczna dla dorosłych?

  Decydując się na zakup elektrycznej hulajnogi dla dorosłych, wybieraj taką, której moc silnika wynosi od 350 W do 500 W (gdy Twoja masa ciała oscyluje od 50 do 75 kg). Tymczasem dla osób o wadze powyżej 75 kg zaleca się zakupić hulajnogę elektryczną o mocy większej niż 500 W. Poza tym zwróć uwagę na koła, których rozmiar powinien wynosić od 8 do 10 cali. Na dodatek zdecyduj się na model, który posiada ramę wykonaną ze stali, stopu magnezu lub aluminium (carbonu). Na dodatek dla osoby dorosłej wybieraj tylko pojazd, który wyposażony jest w hamulec elektryczny lub tarczowy.

Podsumowanie

 • Hulajnoga elektryczna daje możliwość szybkiego przemieszczania się w trakcie podróży do pracy, szkoły czy na spotkanie ze znajomymi.
 • Można wyróżnić hulajnogi miejskie oraz terenowe.
 • W trakcie zakupu zobacz, z czego hulajnoga została wykonana. Najlepiej zdecydować się na model, który stworzony jest ze stali, aluminium lub stopu magnezu.
 • Wśród polecanych producentów hulajnóg można zaliczyć takie marki jak: Xiaomi, Motus, Sharp, Jeep, 4Swiss, jak również Red Bull.
 • Kupując hulajnogę elektryczną dla dorosłych, warto wybrać taką z silnikiem o mocy powyżej 350 W. Z kolei dla dzieci wystarczająca będzie hulajnoga poniżej 350 W.
 • W trakcie zakupu zwróć uwagę na moc hulajnogi, maksymalny dystans, maksymalną prędkość, pojemność i napięcie akumulatora, markę, serię, rodzaj hamulców, jak również na materiał wykonania.
 • Warto również sprawdzić wszystkie funkcje oraz dodatki.
 • Składana hulajnoga daje możliwość wygodnego przechowywania, jak również transportowania w samochodzie lub komunikacji miejskiej.
 • W ofertach sklepów spotkasz się również ze sportowymi hulajnogami elektrycznymi, które najczęściej wykonane są z trwałego aluminium.
 • Wciąż zastanawiasz się nad wyborem najlepszej hulajnogi elektrycznej? Zobacz, porównaj i wybierz najlepszy produkt w naszym rankingu hulajnóg elektrycznych 2024! W zestawieniu znajdują się pojazdy od najlepszych producentów w najniższych cenach online!
Karolina Pisarska
5 1 vote
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
3 miesięcy temu

Jeżdżę na manta x rider 10 ! Nie ma równej sobie serio amortyzowane opony, dobra moc i zasięg

Do góry