Lampy do hybryd - Ranking Kwiecień 2024

Stoisz przed wyborem lampy do hybryd, która błyskawicznie i równomiernie utwardza lakier? Nie wiesz, jaką wybrać spośród wszystkich dostępnych modeli? Sprawdź ranking lamp do hybryd na 2024 rok! Porównaj najlepsze lampy do utwardzania paznokci w zestawieniu eksperta z MójRanking.pl! Przeczytaj, na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru!

Ranking lamp do hybryd – najlepsze lampy do paznokci w 2024roku

ZdjęcieModel/producentOcena ekspertaParametryOferta
1 Rio beauty Lampa uv do paznokci uvlp6 (5019487085467) Producent: RIO BEAUTY Ocena eksperta: 10 / 10Najniższa cena online
2 Rio beauty Lampa uv do paznokci uvlp6 (5019487085467) Producent: RIO BEAUTY Ocena eksperta: 9.9 / 10Najniższa cena online
3 Esperanza Lampa uv/led do paznokci agate (5901299956601) Producent: ESPERANZA Ocena eksperta: 9.8 / 10Najniższa cena online
4 Lampa uv/led do paznokci agate marki Esperanza Producent: ESPERANZA Ocena eksperta: 9.7 / 10Najniższa cena online
5 Esperanza Lampa uv/led do paznokci agate Producent: ESPERANZA Ocena eksperta: 9.6 / 10Najniższa cena online
6 Rio beauty Lampa uv do paznokci uvlp6 (5019487085467) Producent: RIO BEAUTY Ocena eksperta: 9.5 / 10Najniższa cena online
7 Lampa UV LED do paznokci Sunone Salon4 Producent: Sunone Ocena eksperta: 9.4 / 10Najniższa cena online
8 Lampa Do Paznokci Uv Led 220W Do Hybryd Żeli Mocna Hybrydy Sun X7 Max LCD Ocena eksperta: 9.3 / 10Najniższa cena online
9 Lampa uv/led do paznokci smart biały marki Sunone Producent: SUNONE Ocena eksperta: 9.2 / 10Najniższa cena online
10 Sunone Lampa uv/led do paznokci smart biały Producent: SUNONE Ocena eksperta: 9.1 / 10Najniższa cena online
Ranking ułożony jest według popularności kategorii produktów w serwisie nokaut.pl. Wszystkie linki występujące w zestawieniu są linkami affiliacyjnymi, dzięki którym zarabiamy i możemy rozwijać nasz serwis.

Najlepsze lampy do paznokci wg eksperta

Jaką lampę do hybryd wybrać? Na co zwrócić uwagę w trakcie zakupu?

Aby lampa do hybryd skutecznie utwardzała nałożony lakier lub żel, powinna być odpowiednio dopasowana. Sprawdź jaką lampę do hybryd wybrać! Zobacz, na co zwrócić uwagę wybierając dobre urządzenie! Podpowiadamy w poradniku zakupowym!

Jaką moc powinna mieć dobra lampa do paznokci?

Przy zakupie lampy do stylizacji paznokci metodą hybrydową sprawdź parametr mocy. Im jest on większy, tym urządzenie skuteczniej utwardza lakier. Co więcej, wraz ze wzrostem mocy lampy do hybryd idzie szybkość utwardzania lakierów hybrydowych i żeli. Obecnie spotkasz się z modelami, u których moc wynosi od 9 do 90 W. Jednak jaka moc lampy do hybryd będzie odpowiednia? W przypadku, gdy zależy Ci na bardzo szybkim i równomiernym utwardzaniu manicure, to najlepiej wybrać profesjonalną lampę do hybryd, której moc wynosi więcej niż 50 W.

Ponadto koniecznie zastanów się, czy chcesz używać lampy do paznokci hybrydowych na użytek własny, czy może planujesz zakup w celu wykonywania zabiegów manicure hybrydowego również dla swoich klientek. Jeśli szukasz urządzenia na użytek własny, wtedy możesz zdecydować się na produkt o mocy w zakresie od 15 do 45 W. Z kolei, jeśli kupujesz lampę do salonu, wtedy lepszym wyborem będzie zakup mocniejszego urządzenia z mocą powyżej 45 W.

Jaki rodzaj lampy do hybryd wybrać?

Lampy do hybryd dzielą się na 3 rodzaje:

 • lampy do hybryd UV,
 • lampy do hybryd LED,
 • lampy do hybryd UV/LED.

Wybór danego typu lampy jest zależny od lakierów oraz żeli hybrydowych, które stosujesz. W przypadku gdy używasz lakierów i żeli UV, wtedy zdecyduj się na lampę UV. Nieco inaczej jest w przypadku żeli oraz lakierów hybrydowych LED, wtedy do prawidłowego utwardzania preparatów konieczne jest użycie lampy LED do hybryd. Dostępne są również lampy, które łączą światło LED i UV, dzięki czemu nie musisz dopasowywać lakierów do paznokci do konkretnej lampy. Reasumując, najlepszym wyborem jest wybór lampy UV LED, która umożliwia stosowanie wszystkich lakierów oraz żeli dostępnych na rynku.

Rodzaj lampy do hybrydRodzaj lakierów / żeliCharakterystyka
Lampa do hybryd UVUVemituje światło UV, w przypadku przepalenia światełek UV wewnątrz lampy wystarczy dokupić świetlówkę, czas utwardzania jest długi, ma niedużą moc.
Lampa do hybryd LEDLEDlampa emituje światło LED, czas utwardzania jest błyskawiczny, w przypadku przepalenia diod LED konieczny jest zakup nowej lampy, jest znacznie droższa, nie jest korzystna dla oczu.
Lampa do hybryd UV LEDUV i LEDłączy w sobie światło UV oraz LED, daje dużo większe możliwości, nie ma konieczności dopasowywania lakierów oraz hybryd do rodzaju lampy do robienia paznokci.

Jakie funkcje ma dobra lampa do hybryd?

W trakcie wyboru dobrej lampy do hybryd koniecznie sprawdź jej dodatkowe tryby. Do jednych z przydatnych funkcji zaliczamy sensor ruchu, dzięki czemu lampa uruchamia się automatycznie po włożeniu dłoni wewnątrz lampy. Co więcej, przydatnymi udogodnieniami są: technologia Dual LED, możliwość wykonania manicure i pedicure, szybkie nagrzewanie lampy, wbudowany timer, wyświetlacz, który wskazuje czas do końca utwardzania. Oprócz tego przydatny jest również zdejmowany spód, automatyczne wyłączanie lampy, dotykowy panel sterowania, jak również funkcja pamięci, dzięki której lampa zapamiętuje ostatnio ustawiony czas, pod warunkiem że czas z poprzedniej serii się wyzeruje.

Jakie dodatkowe wyposażenie ma lampa do hybrydowych paznokci?

Wybrane lampy LED UV do paznokci hybrydowych w zestawie mają wiele różnego rodzaju dodatków. Często lampy posiadają pełny zestaw kosmetyków, który umożliwia dogłębne przygotowanie paznokci. W takim zestawie znajduje się oprócz lampy: komplet lakierów lub żeli hybrydowych, zestaw pilników, waciki, szczoteczki, patyczki z drewna, blok do polerowania, top, jak również baza do przygotowania hybryd.

Ile kosztuje lampa do hybryd?

W trakcie zakupu lampy do hybryd spotkasz się z produktami w różnej cenie. Cena zależna jest od rodzaju lampy, mocy urządzenia, jak również od zastosowanych funkcji i dodatków. Kwota za lampy do hybryd oscyluje od 20 do 2500 zł. W przypadku zakupu lampy LED do paznokci kwota waha się od 30 do 1000 zł. Z kolei modele UV są nieco tańsze i kosztują od 20 do 800 zł. Tymczasem lampy LED UV do paznokci manicure kosztują od 40 do 1700 zł.

Rodzaj lampy do hybrydPrzedział cenowy
Lampa do hybryd UVod 20 do 800 zł
Lampa do hybryd LEDod 30 do 2500 zł
Lampa do hybryd UV + LEDod 40 do 1700 zł

Z jakiej firmy będzie najlepsza lampa do hybryd?

W przypadku gdy szukasz lampy do hybryd do użytku własnego, wtedy wybieraj urządzenia od takich producentów jak:

 • lampa Sunone,
 • lampa Semilac,
 • lampa do hybryd Neonail.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

 1. Czy lampy UV do paznokci są szkodliwe?

  To czy lampa UV, która wytwarza promieniowanie ultrafioletowe, jest szkodliwa dla zdrowia, zależy od zastosowanych świetlówek. W słabej jakości urządzeniach szkodliwość jest znacznie większa, niż w przypadku lamp UV, gdzie zastosowano przemyślaną konstrukcję wyposażoną w filtry UV.

 2. Jaka jest najlepsza moc lampy do hybryd?

  Moc należy dopasować do częstotliwości użytkowania. Jeśli robisz paznokcie hybrydowe często lub zależy Ci na błyskawicznym utwardzaniu, to kup lampę, której moc jest większa niż 45 W. Z kolei, jeśli potrzebujesz prostego sprzętu do użytku domowego, to wystarczy lampa o mocy w przedziale od 15 do 45 W.

 3. Ile trzymać paznokcie w lampie LED 48W?

  W przypadku lamp LED o mocy 48 W czas trzymania paznokci wewnątrz urządzenia zależy od etapu manicure. W przypadku utwardzania top'u oraz bazy zaleca się czas od 30 sekund do 60 sekund. W przypadku kolorowych lakierów należy utwardzać paznokcie od 30 do 120 sekund. Tymczasem w przypadku żeli utwardzanie trwa zazwyczaj od 60 sekund do 120 sekund.

Podsumowanie

 • Lampa do hybryd występuje w trzech rodzajach: UV, LED oraz UV + LED.
 • W trakcie zakupu sprawdź najważniejsze parametry, takie jak moc urządzenia, rodzaj, wbudowane funkcje oraz dodatki w zestawie.
 • Podczas zakupu wybieraj tylko urządzenia od sprawdzonych marek. Jednymi z polecanych producentów są: Semilac, Sunone oraz Neonail.
 • Wybrane lampy do hybryd umożliwiają robienie paznokci u stóp.
 • Lampa do hybryd będzie najlepszym wyborem na użytek własny, jak również do salonu kosmetycznego.
 • Kwota za lampy do robienia paznokci hybrydowych zaczyna się od 20, a może sięgać nawet 2500 zł za profesjonalne urządzenia.
 • Dobór rodzaju lampy do robienia manicure hybrydowego zależny jest od lakierów oraz żeli, które chcesz stosować. Do żeli i lakierów LED stosuj lampy LED lub UV/LED. Z kolei do lakierów oraz żeli UV konieczne jest użycie lampy z światłem UV albo UV/LED.
 • Jeśli nadal zastanawiasz się nad zakupem, to sprawdź nasz ranking lamp do paznokci, w którym znajdziesz polecane produkty w najlepszych cenach na rynku.
Karolina Pisarska
0 0 votes
Oceń artykuł
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Do góry