Suszarki do prania slim - Ranking Maj 2024

Szukasz suszarki do prania, która zmieści się do niedużego pomieszczenia, a przy tym będzie wydajna i pojemna? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru dobrej suszarki? Dla ułatwienia Twojej decyzji zakupowej poniżej przygotowaliśmy zestawienie produktów, w którym znajdziesz polecane modele przez eksperta z MójRanking.pl. Zobacz, jaką suszarkę Slim kupić! Na dodatek w poradniku zakupowym podpowiadamy, na jakie parametry koniecznie zwrócić uwagę! Sprawdź, porównaj i wybierz najlepszą suszarkę do prania Slim z rankingu na Maj 2024!

Ranking najlepszych suszarek do prania slim – Maj 2024

ZdjęcieModel/producentOcena ekspertaOferta
1 Suszarka slim BEKO DF7424RTDCX Ocena eksperta: 10 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
2 Suszarka slim GRUNDIG GT76724WBPB Ocena eksperta: 9.9 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
3 Suszarka slim BEKO B3T67249WPB Ocena eksperta: 9.8 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
4 Suszarka slim BEKO B3T67249WBPB Ocena eksperta: 9.7 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
5 Suszarka slim CANDY RapidO Pro RP4 H7A2TRER-S Ocena eksperta: 9.6 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
6 Suszarka slim HOOVER H-Dry 500 Pro NDP4 H7A2TCBEX-S Ocena eksperta: 9.5 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
7 Suszarka slim AMICA AD3S72LTG Ocena eksperta: 9.4 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
8 Suszarka slim CANDY Smart Pro CSO4 H7A1TCEX-S Ocena eksperta: 9.3 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
9 Suszarka slim CANDY RO4 H7A2TCEX-S Ocena eksperta: 9.2 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
10 Suszarka slim AMICA ADS71LD Ocena eksperta: 9.1 / 10 Najniższa cena online
PORÓWNAJ NA CENEO
Ranking ułożony jest według popularności kategorii produktów w serwisie nokaut.pl. Wszystkie linki występujące w zestawieniu są linkami affiliacyjnymi, dzięki którym zarabiamy i możemy rozwijać nasz serwis.

Polecane suszarki slim przez eksperta z MójRanking.pl

Miejsce 1
Suszarka slim BEKO DF7424RTDCX NAJNIŻSZA CENA ONLINE
PORÓWNAJ NA CENEO

Suszarka slim BEKO DF7424RTDCX


Do najlepszych urządzeń w rankingu suszarek do prania slim dołącza Beko DF7424RTDCX. Jest to kompaktowe urządzenie, które doskonale sprawdzi się do niedużej łazienki. Warto zaprezentować dokładne wymiary tej suszarki, które wynoszą 45,9 x 59,7 x 84,6 cm. Dużym atutem Beko DF7424RTDCX jest klasa energetyczna A+++, co przekłada się na ekonomiczne suszenie odzieży. Roczne zużycie prądu w tym urządzeniu wynosi zaledwie 159 kWh, co przekłada się na koszt około 123 zł rocznie. Poza tym ta suszarka do ubrań Slim od Beko posiada całkiem spory załadunek – do wnętrza bębna zmieścisz 7 kg prania. Producent zastosował w tym modelu pompę ciepła, co jeszcze bardziej ogranicza zużycie energii elektrycznej. Nie można pominąć informacji, że urządzenie w swojej konstrukcji posiada niezawodny silnik bezszczotkowy ProSmart, który to zmniejsza emisję hałasu, wydłuża żywotność suszarki, a przy tym zmniejsza zużycie prądu. Kolejnym atutem w tej suszarce jest bęben AquaWave, który wykonuje falowy ruch, dzięki czemu możesz suszyć w tym urządzeniu nawet delikatne pranie. Na dodatek suszarka slim od Beko to model kondensacyjny, który uzupełniony został o wyświetlacz LCD z programatorem, dzięki któremu możesz wybierać spośród 18 programów suszenia. Do innych zalet tej suszarki można zaliczyć opóźnienie startu pracy, czujnik wilgotności, wskaźnik zapełnienia filtra, oświetlenie bębna, jak i suszenie w niskich temperaturach.
Zalety:
 • silnik bezszczotkowy
 • falowy ruch bębna AquaWave
 • aż 18 programów do wyboru
 • kompaktowe rozmiary
 • dobry stosunek ceny do jakości
 • oświetlenie bębna
 • klasa energetyczna A+++
 • możliwość suszenia w niskich temperaturach
Wady:
 • brak możliwości sterowania smartfonem
  Miejsce 2
  Suszarka slim GRUNDIG GT76724WBPB NAJNIŻSZA CENA ONLINE
  PORÓWNAJ NA CENEO

  Suszarka slim GRUNDIG GT76724WBPB


  Jeśli chcesz kupić suszarkę w rozmiarze slim nowoczesną, funkcjonalną, a przy w dobrej cenie, to zobacz kolejną propozycję w rankingu, czlu Grundig GT76724WBPB. Wsad dla tego modelu wynosi 7 kg, dzięki czemu doskonale sprawdzi się dla średniej rodziny. Z kolei wymiary to 47 x 59,7 x 84,6 cm. Suszarka do prania slim od tego producenta została wyposażona w silnik inwerterowy, który gwarantuje długą żywotność, cichą pracę i mniejsze zużycie energii elektrycznej. Co więcej, urządzenie posiada opcję sterowania smartfonem, przejrzysty wyświetlacz elektroniczny z programatorem, możliwość wyboru jednego z wielu dostępnych programów suszących, jak i system suszenia pompą ciepła. Na dodatek suszarka slim Grundig GT76724WBPB udostępnia ochronę przed zagnieceniami, zmianę czasu zakończenia, oświetlenie bębna, czyszczenie filtra oraz program czyszczący szufladę. Poza tym suszarka slim daje możliwość wybrania programu, którego czas trwania wynosi od 10 do 160 minut. Warto dodać, że to tylko część udogodnień, jakie oferuje prezentowany model!
  Zalety:
  • klasa A+++
  • silnik inwerterowy
  • suszenie pompą ciepła
  • sterowanie smartfonem
  Wady:
  • brak funkcji parowych
   Miejsce 3
   Suszarka slim BEKO B3T67249WPB NAJNIŻSZA CENA ONLINE
   PORÓWNAJ NA CENEO

   Suszarka slim BEKO B3T67249WPB


   Kolejną suszarką w naszym rankingu jest Beko B3T67249WPB z klasą energetyczną A+++. Ta nowoczesna suszarka do ubrań to doskonała propozycja dla niedużej rodziny. Dzięki małym rozmiarom, zmieści się do niedużego pomieszczenia. Wielkość wsadu w tym modelu wynosi 7 kg. Co więcej, dokładne wymiary to 47 x 59,7 x 84,6 cm. Oczywiście producent wyposażył tę niezawodną suszarkę w silnik inwerterowy ProSmart, który zapewnia efektywną, a przy tym cichą pracę urządzenia. Do jednych z atutów tego sprzętu AGD można zaliczyć funkcje parowe, które to dają możliwość błyskawicznego odświeżenia prania lub higienicznej dezynfekcji. Co więcej, prezentowane urządzenie posiada intuicyjny programator z panelem sterowania, dzięki któremu wygodnie wybierzesz jeden z 14 programów do wyboru. Beko B3T67249WPB wyposażona została w technologię EcoGentle, która wykorzystuje innowacyjną technologię suszenia w celu ochrony przed blaknięciem koloru ubrań. Poza tym urządzenie posiada system suszenia pompą ciepła, to z kolei przekłada się na jeszcze niższe rachunki za prąd – roczny koszt z użytkowania wynosi około 159 kWh, co przekłada się na około 123 zł w skali roku. Do innych udogodnień w tej suszarce do prania można zaliczyć bęben AquaWave, sygnał dźwiękowy końca pracy, wskaźnik czyszczenia skraplacza, jak również funkcję OptiSense.
   Zalety:
   • technologia EcoGentle
   • silnik bezszczotkowy ProSmart
   • niskie roczne zużycie energii elektrycznej
   • funkcje parowe
   • klasa energetyczna A+++
   • bęben AquaWave z oświetleniem
   • funkcja OptiSense
   Wady:
   • brak opóźnienia startu pracy
   • brak możliwości sterowania smartfonem
    Miejsce 4
    Suszarka slim BEKO B3T67249WBPB NAJNIŻSZA CENA ONLINE
    PORÓWNAJ NA CENEO

    Suszarka slim BEKO B3T67249WBPB


    Pierwszą w naszym zestawieniu jest suszarka Beko B3T67249WBPB. To niezwykle energooszczędne urządzenie o załadunku 7 kg i klasą energetyczną A+++ doskonale sprawdzi się dla małej lub średniej rodziny. Jej wymiary wynoszą 47 x 59,7 x 84,6 cm, dzięki czemu doskonale wpasuje się w nieduże pomieszczenie. Warto dodać, że jest to urządzenie kondensacyjne, które zużywa w przeciągu roku zaledwie 159 kWh prądu! Suszarka Beko została wyposażona w silnik inwerterowy, system suszenia z wykorzystaniem technologii pompy ciepła, jak również funkcje parowe. Te ostatnie umożliwiają minimalizowanie zagnieceń, dodatkowo odświeżają oraz odkażają ubrania. Poza tym prezentowany model posiada wyświetlacz elektroniczny, wiele programów suszenia, filtr fuzyjny oraz termoaktywny, funkcję OptiSense, oświetlenie bębna, jak i regulowane nóżki. Do pozostałych udogodnień można zaliczyć opóźnienie startu pracy, programator elektroniczny, blokadę rodzicielską czy możliwość montażu na pralce.
    Zalety:
    • silnik inwerterowy
    • niskie zużycie energii
    • wiele wbudowanych funkcji
    • system suszenia pompą ciepła
    Wady:
    • brak
     Miejsce 5
     Suszarka slim CANDY RapidO Pro RP4 H7A2TRER-S NAJNIŻSZA CENA ONLINE
     PORÓWNAJ NA CENEO

     Suszarka slim CANDY RapidO Pro RP4 H7A2TRER-S


     Nasze zestawienie zawiera również suszarkę do prania slim Candy RapidO Pro RP4 H7A2TRER-S w świetnym, ciemnym kolorze. Urządzenie o załadunku 7 kg oraz rozmiarach 46,5 x 59,6 x 85 cm doskonale sprawdzi się do niedużej łazienki lub pralni. Suszarka wyróżnia się funkcjonalnością przy zachowaniu stosunkowo niskiej ceny. Urządzenie zostało wyposażone w inwerterowy silnik, wyświetlacz elektroniczny z programatorem, wiele programów suszących pranie, jak również opcję sterowania przez wbudowaną aplikację mobilną hOn. Warto dodać, że suszarka na pranie slim Candy model RapidO Pro RP4 H7A2TRER-S posiada klasę energetyczną A++, z kolei zużycie energii elektrycznej w ciągu całego roku wynosi zaledwie 212 kWh. Warto dodać, że prezentowany model został wyposażony w funkcję Easy Case, WiFi, opóźnienie startu pracy, blokadę rodzicielską, jak również opcję montażu na pralce, dzięki czemu pranie i suszenie ubrań jest jeszcze wygodniejsze!
     Zalety:
     • klasa A++
     • silnik inwerterowy
     • kompaktowy rozmiar
     • sterowanie z użyciem smartfona
     Wady:
     • poziom hałasu 67 dB
     • brak funkcji parowych
     • brak systemu suszenia pompą ciepła
      Miejsce 6
      Suszarka slim HOOVER H-Dry 500 Pro NDP4 H7A2TCBEX-S NAJNIŻSZA CENA ONLINE
      PORÓWNAJ NA CENEO

      Suszarka slim HOOVER H-Dry 500 Pro NDP4 H7A2TCBEX-S


      Kolejną naszą propozycją w rankingu najlepszych suszarek slim jest Hoover H-Dry 500 Pro slim o załadunku 7 kg z klasą energetyczną A++. Urządzenie posiada pompę ciepła, która zmniejsza zużycie energii. Suszarka kondensacyjna ma funkcję opóźnienia startu pracy, zabezpieczenie przed dziećmi. Ponadto posiada wyświetlacz elektroniczny, możliwość montażu na pralce oraz silnik inwerterowy. Jej zużycie prądu wynosi 212 kWh na 160 cykli prania, co z kolei przekłada się na roczne zużycie. Na dodatek suszarka Hoover H-Dry 500 Pro slim ndp4 ma czujnik wilgotności, wskaźnik informujący o zabrudzonym filtrze, wyświetlacz, który informuje o czasie pracy do końca cyklu. Poza tym ma program, który redukuje zagniecenia suszonych tkanin.
      Zalety:
      • klasa A++
      • załadunek 7 kg
      • pompa ciepła
      • silnik inwerterowy
      Wady:
      • brak sterowania aplikacją
      • brak możliwości zmiany kierunku otwierania drzwi
       Miejsce 7
       Suszarka slim AMICA AD3S72LTG NAJNIŻSZA CENA ONLINE
       PORÓWNAJ NA CENEO

       Suszarka slim AMICA AD3S72LTG


       W naszym rankingu TOP suszarek do prania w najmniejszych rozmiarach nie mogło zabraknąć designerskiej Amica AD3S72LTG w kolorze czarnym. Jest to suszarka slim o głębokości do 50 cm – dokładna wartość tego parametru to zaledwie 46 cm! Dzięki temu urządzenie zmieści się w najmniejszym pomieszczeniu, a dodatkowo podkreśli wygląd wnętrza. Klasa energetyczna prezentowanego modelu wynosi A++, dzięki temu jest to całkiem oszczędny sprzęt, którego roczne zużycie prądu wynosi 211 kWh. Załadunek dla tego modelu to 7 kg, dzięki czemu sprawdzi się nawet dla 4 osób. Ta nieduża suszarka została wyposażona w system suszenia pompą ciepła, możliwość montażu na pralce, jak również w przejrzysty wyświetlacz elektroniczny. Do dyspozycji oddaje wiele programów suszenia, oświetlenie bębna, system redukcji zagnieceń, wiele wskaźników informujących użytkownika o działaniu sprzętu, jak również wybór czasu suszenia. Poza tym jest to model kondensacyjny.
       Zalety:
       • klasa A++
       • niska cena
       • system suszenia pompą ciepła
       • idealnie sprawdzi się do niedużego pomieszczenia
       Wady:
       • silnik szczotkowy
       • brak możliwości sterowania smartfonem
        Miejsce 8
        Suszarka slim CANDY Smart Pro CSO4 H7A1TCEX-S NAJNIŻSZA CENA ONLINE
        PORÓWNAJ NA CENEO

        Suszarka slim CANDY Smart Pro CSO4 H7A1TCEX-S


        Candy Smart Pro Slim CSO4 H7A1TCEX-S to suszarka slim o załadunku 7 kg. Urządzenie wyposażone w pompę ciepła, która dodatkowo zmniejsza zużycie energii. Suszarka posiada pojemnik Easy Case, automatykę wagową, wyświetlacz LCD dotykowy, certyfikat Woolmark, jak i możliwość dobrania jednego z trzech poziomów suszenia prania. Suszarka Candy Smart Pro CSO4 H7A1TCEX daje do wyboru szereg różnego rodzaju programów, dzięki którym dopasujesz cykl do wybranych materiałów. Ponadto posiada funkcje pary, możliwość suszenia w niskich temperaturach, funkcję optymalnego suszenia, możliwość szybkiego odświeżania ubrań.
        Zalety:
        • klasa A+
        • pompa ciepła
        • funkcje pary
        Wady:
        • silnik szczotkowy
        • poziom hałasu 67 dB
         Miejsce 9
         Suszarka slim CANDY RO4 H7A2TCEX-S NAJNIŻSZA CENA ONLINE
         PORÓWNAJ NA CENEO

         Suszarka slim CANDY RO4 H7A2TCEX-S


         Candy RO4 H7A2TCEX-S to następna polecana przez nas suszarka do ubrań, która znalazła się w naszym rankingu najlepszych modeli! Jest to urządzenie, które wyposażone zostało w wygodny programator z wyświetlaczem. Poza tym możesz sterować tą suszarką zdalnie – z użyciem aplikacji mobilnej. Warto wspomnieć, że klasa energetyczna w tym urządzeniu wynosi A++, tymczasem zużycie energii elektrycznej to 212 kWh w ciągu roku. Warto podkreślić, że to przekłada się na koszt około 163 zł rocznie. Prezentowana suszarka slim do prania wyróżnia się swoim kompaktowym wymiarem, który wynosi 46,5 x 59,6 x 85 cm. Dzięki temu doskonale wpasuje się do tej niedużej łazienki. Załadunek bębna w tym modelu wynosi 7 kg. Jest to urządzenie kondensacyjne, które zostało wyposażone w wiele pomocnych udogodnień. Do jednych z nich można zaliczyć suszenie pompą ciepła, dzięki czemu znacznie zmniejsza się zużycie prądu. Poza tym dzięki tej technologii możesz suszyć swoje pranie w niższych temperaturach, co przekłada się na dłuższą żywotność tkanin. Dodajmy, że ta suszarka slim oddaje do dyspozycji użytkownika aż 14 programów suszenia, jak również 6 programów szybkich, gdzie jeden z nich trwa zaledwie 12 minut! Kolejnym atutem jest technologia Easy Iron, która umożliwia redukcję zagnieceń nawet o 80%. Poza tym producent uzupełnił suszarkę slim Candy RO4 H7A2TCEX-S w opcję dorzucenia prania, błyskawiczne odświeżanie ubrań, jak również automatyczny dobór temperatury oraz ruchów bębna do rodzaju tkanin.
         Zalety:
         • niskie zużycie prądu
         • możliwość sterowania smartfonem
         • kompaktowe wymiary
         • system suszenia pompą ciepła
         • przejrzysty wyświetlacz elektroniczny
         • technologia Simply-Fi
         • certyfikat Woolmark
         • wiele programów do wyboru
         Wady:
         • silnik szczotkowy
         • poziom hałasu 67 dB
          Miejsce 10
          Suszarka slim AMICA ADS71LD NAJNIŻSZA CENA ONLINE
          PORÓWNAJ NA CENEO

          Suszarka slim AMICA ADS71LD


          Amica ADS71LD to doskonała propozycja dla osób, które szukają uniwersalnej suszarki slim w konkurencyjnej cenie. Urządzenie o załadunku 7 kg oraz klasie energetycznej A+, świetnie sprawdzi się do niedużego pomieszczenia – jej wymiary wynoszą 46,5 x 59,6 x 84,5 cm. Warto dodać, że została wyposażona w wyświetlacz elektroniczny, możliwość montażu na pralce, jak również technologię suszenia pompą ciepła. Suszarka kondensacyjna w rozmiarze slim została uzupełniona o funkcję Child Lock, czujnik wilgotności, jak również wskaźnik zapełnienia zbiornika kondensacyjnego. Zużycie energii elektrycznej dla tego modelu wynosi 276 kWh w przeciągu roku. Amica ADS71LD posiada również funkcję DrySensor, Heatpump oraz kolorowy wyświetlacz LED.
          Zalety:
          • niska cena
          • nieduży rozmiar
          • wyświetlacz elektronicznych
          • system suszenia pompą ciepła
          Wady:
          • silnik szczotkowy
          • brak funkcji parowych
          • nieco wysokie zużycie energii

           Jaką suszarkę do prania slim wybrać?

           Aby suszarka Slim była maksymalnie efektywna, należy mądrze dopasować jej parametry do swoich oczekiwań. W związku z tym poniżej znajdziesz poradnik zakupowy, w którym podpowiadamy krok po kroku, na co zwrócić uwagę w trakcie zakupu dobrej suszarki Slim. Zobacz jaką suszarkę Slim wybrać i kupić!

           Jak dopasować pojemność suszarki slim?

           Dopasowanie odpowiedniej pojemności suszarki wpływa na mniejsze zużycie prądu oraz wody. Pojemność załadunku podawana jest w kilogramach i mówi o maksymalnej wadze ubrań, jakie można włożyć do wnętrza bębna suszarki, aby cykl był najbardziej efektywny. W przypadku suszarek slim spotkasz się z pojemnością od 5 do 7 kg prania. Gdy mieszkasz w pojedynkę, to wybieraj modele slim suszarek o pojemności do 6 kg. Z kolei, dla 2 lub maksymalnie 3 osób wybieraj suszarkę o załadunku 7 kg.

           Pojemność załadunku suszarki SlimIlość osób
           od 5 do 6 kgdla 1 osoby
           do 7 kgod 2 do 3 osób

           Jaki rodzaj suszarki slim wybrać – wywiewową czy kondensacyjną?

           W trakcie zakupu dobrej suszarki do ubrań spotkasz się z dwoma rodzajami produktów: suszarką wywiewową, suszarką kondensacyjną. Suszarki wywiewowe są to urządzenia, których działanie polega na pobieraniu powietrza znajdującego się w pobliskim otoczeniu. Następnie ogrzane powietrze trafia do bębna i absorbuje wodę, która znajduje się w mokrym praniu. Ostatnim etapem jest transport powietrza o dużej wilgotności z powrotem na zewnątrz urządzenia. Z kolei suszarki w wersji kondensacyjnej zamieniają parę w wodę, która następnie trafia do zbiornika kondensacyjnego lub jest odprowadzana przez wąż do kanalizacji. Porównując oba modele, można stwierdzić, że suszarki kondensacyjne są lepsze. W przypadku modeli wywiewowych często dochodzi do podniesienia się wilgotności powietrza w pomieszczeniu, a to skutkuje rozwojem grzybów i pleśni.

           Jaki silnik w suszarce slim jest najlepszy – szczotkowy czy bezszczotkowy?

           Silnik w suszarce typu slim odpowiada za efektywne działanie urządzenia. Od jego rodzaju zależy m.in. żywotność suszarki, jej działanie, poziom hałasu, jak również skuteczność suszenia prania. Obecnie można wyróżnić suszarki slim do małych łazienek, u których zastosowano silnik:

           • szczotkowy,
           • bezszczotkowy (inwerterowy).

           Silnik szczotkowy jest tańszy w produkcji i posiada w swojej budowie szczotki, które wraz z użytkowaniem suszarki ulegają wytarciu z każdym cyklem. Z kolei silnik inwerterowy nie posiada w swojej budowie szczotek, a zasilany jest przy użyciu magnesów, które znajdują się na powierzchni wirnika. Dzięki silnikowi inwerterowemu suszarka pracuje o wiele ciszej i bardziej efektywnie. Co więcej, suszarki z silnikiem bezszczotkowym są w stanie wytworzyć większą prędkość, ponadto zużywają kilkukrotnie mniej energii elektrycznej. W związku z tym najlepszym wyborem będzie suszarka w wersji slim z silnikiem inwerterowym.

           Klasa energetyczna A+++, A++ czy A+ – jaką wybrać w suszarce do prania?

           Kolejną ważną kwestią w trakcie wyboru dobrej suszarki slim jest zakup urządzenia z dobrze dopasowaną klasą energetyczną. Parametr ten prezentowany jest w skali, na której znajdują się litery od A+++ do G oraz kolory od zielonego do czerwonego. W przypadku suszarek slim spotkasz się z klasą A++ oraz A+. Obie klasy sugerują o dużej wydajności urządzenia do suszenia ubrań. Oczywiście zaleca się wybierać tę najlepszą z możliwych, czyli klasę A++, dzięki temu z każdym cyklem suszenia będziesz ścinać koszty na rachunkach za prąd.

           Ile energii zużywa suszarka do prania?

           W dobrych modelach suszarek do prania zużycie energii elektrycznej powinno być jak najniższe. Podczas zakupu ekonomicznej suszarki slim spotkasz się z modelami, dla których pobór prądu oscyluje od 212 do 277 kWh. Polecamy wybierać produkty, u których zużycie energii wynosi od 212 do maksymalnie 250 kWh. Warto dodać, że parametr ten określa roczne zużycie energii — obliczany jest na podstawie 160 cykli suszenia.

           Najważniejsze dodatkowe funkcje

           W trakcie zakupu nowej suszarki slim koniecznie sprawdź wbudowane funkcje oraz zastosowane technologie. Dobra suszarka bębnowa slim powinna być wyposażona w pompę ciepła. Dzięki temu urządzenie jest w stanie suszyć w niskich temperaturach, a co najważniejsze zużywa kilkukrotnie mniej energii elektrycznej. Innym przydatnym trybem są funkcje parowe, które doskonale dezynfekują pranie, jak również zmiękczają tkaniny. Dzięki czemu ubrania po wyjęciu z bębna są wygładzone i nie musisz ich prasować. Oprócz tego nowoczesne suszarki slim oferują:

           • automatyczne czyszczenie wnętrza bębna;
           • sterowanie z wykorzystaniem aplikacji mobilnej;
           • możliwość zamontowania urządzenia bezpośrednio na pralce, co umożliwia wygodne przełożenie i wysuszenie całego prania zaraz po zakończonym cyklu mycia w pralce;
           • technologię antywibracyjną,
           • możliwość wyboru kierunku otwierania drzwi suszarki,
           • wiele programów do dyspozycji, m.in. te krótkie, takie jak suszenie 1 kg prania w 1 godzinę.

           Dodatkowe wyposażenie w suszarce do prania

           Podczas zakupu suszarki koniecznie sprawdź dodatkowe wyposażenie, które usprawnia działanie urządzenia. Do jednych z pomocnych gadżetów zaliczamy: specjalny kosz na wełnianą odzież oraz buty, wskaźnik LCD z panelem sterowania, oświetlenie LED wewnątrz suszarki, wąż odprowadzający wodę, filtr, zbiornik, do którego suszarka zbiera wodę.

           Ile kosztuje dobra suszarka do prania w rozmiarze slim?

           Szukając suszarki slim do małej łazienki, spotkasz się z modelami w różnych cenach. Kwota, jaką należy przeznaczyć na zakup dobrego urządzenia, zależna jest od wielkości bębna, marki, prędkości wirowania, klasy energetycznej, jak również od wbudowanych systemów i technologii. Większa część suszarek slim na rynku kosztuje w granicach od 600 do 3500 zł. 

           Z jakiej firmy kupić suszarkę slim do prania – Beko, Candy czy Samsung?

           W trakcie wyboru dobrej suszarki bębnowej slim koniecznie zwróć uwagę na producenta. Pamiętaj, aby wybierać produkt tylko od sprawdzonej firmy. Do jednych z polecanych marek możemy zaliczyć: suszarki slim Beko oraz Amica. Poza tym do polecanych urządzeń można zaliczyć suszarki do prania slim Candy.

           FAQ - najczęściej zadawane pytania

           1. Jaka najlepsza suszarka Slim?

            Do jednych z najlepszych suszarek w wersji slim można zaliczyć suszarki Beko. Oferowane przez tego producenta suszarki slim posiadają wiele przydatnych technologii, które usprawniają pracę urządzenia. Co więcej, modele suszarek Beko posiadają trwałe podzespoły, które wpływają na długą żywotność urządzenia.

           2. Czy są wąskie suszarki do prania?

            Tak, w ofertach sklepów spotkasz się z wąskimi suszarkami do prania. Są to urządzenia określane jako suszarki Slim, których głębokość wynosi maksymalnie 50 cm. 

           3. Jaka najlepsza klasa energetyczna w suszarce slim?

            Najlepszą klasą energetyczną w suszarce do prania slim jest klasa A+++. Cechuje się ona niskim zużyciem energii elektrycznej, które jest przeliczane na 160 cykli suszenia.

           4. Ile kosztuje suszarka do prania slim?

            Kwota za suszarkę slim zaczyna się już od 600 zł, a może sięgać nawet 3500 zł. Cena zależna jest od wybranego modelu, prędkości obrotowej, rodzaju silnika, typu suszarki, jak również klasy energetycznej. Oprócz tego na cenę mają również wpływ zastosowane technologie.

           5. Suszarka slim – czy warto kupić suszarkę do prania tego typu?

            Kolejnym najczęściej zadawanym pytaniem o suszarkach slim jest ich opłacalność z zakupu. Warto podkreślić, że suszarki tego typu to doskonała propozycja dla niedużej rodziny – do 3 osób. Poza tym doskonale sprawdzi się w niewielkim mieszkaniu lub w domu z niewielkim pomieszczeniem gospodarczym. Jednak nie jest to dobry wybór dla kilkuosobowej rodziny, gdzie liczba domowników jest większa niż 4 osoby. W takim przypadku suszarka slim będzie nieekonomiczna.

           Podsumowanie

           • Suszarki slim są to urządzenia do 50 cm głębokości. Sprawdzą się one do niedużej łazienki.
           • W trakcie zakupu niewielkiej suszarki pamiętaj, aby sprawdzić najważniejsze parametry, do których zaliczamy m.in. markę, prędkość wirowania, klasę energetyczną, zużycie prądu, rodzaj silnika, typ suszarki, jak również wbudowane zastosowania.
           • Warto wybierać suszarki kondensacyjne z pompą ciepła. Są to najbardziej ekonomiczne oraz ekologiczne urządzenia z tej kategorii sprzętów AGD.
           • Pamiętaj, aby zdecydować się na zakup suszarki wyposażonej w wiele programów pracy.
           • Suszarki slim z pompą ciepła umożliwiają suszenie w niskich temperaturach. Co więcej, zużycie prądu w tego typu suszarkach slim wynosi najniższe wartości, dzięki czemu oszczędzasz na rachunkach za energię elektryczną.
           • Jeśli marzy Ci się suszarka efektywna, a zarazem oszczędna, to sprawdź nasze zestawienie najlepszych suszarek slim, które zostało przygotowane przez eksperta. Znajdziesz je powyżej.
           • Kwota, jaką należy przeznaczyć na zakup, wynosi od 600 zł za bardzo proste produkty do 3500 zł za najlepsze modele suszarek slim.
           • Najlepszymi suszarkami do prania slim są bez wątpienia te marki Beko. Oprócz tego polecanymi urządzeniami są te firmy Amica oraz Candy.
           • Kwota, jaką należy przeznaczyć na zakup, wynosi od 600 zł do 3500 zł. Te droższe zaliczane są do najlepszych modeli suszarek slim, która oddają do dyspozycji wiele przydatnych funkcji.
           Karolina Pisarska
           Przeczytaj poradniki:

           5 2 votes
           Oceń artykuł
           Subscribe
           Powiadom o
           guest
           0 komentarzy
           Inline Feedbacks
           View all comments
           Do góry